Ekspresowa wycena

Skup domów

Jeśli posiadasz własny dom, ale nie jest już Ci potrzebny i szukasz na niego kupca to właśnie znalazłeś! Nasza firma to skup domów, dzięki czemu możesz szybko i bez najmniejszych problemów cieszyć się zastrzykiem gotówki. Wiele osób decyduje się na wynajem własnych nieruchomości, mimo wszystko w naszym kraju trudno znaleźć kogoś kto by się zdecydował na wynajem tak dużej przestrzeni. Dlatego warto ją sprzedać. Najlepiej zrobić to bez pośredników, aby uniknąć płacenia im prowizji.

W naszym skupie domów możesz szybko cieszyć się wygodą w sprzedaży, szybkim zainteresowaniem, a także sprawnym przeprowadzeniem transakcji. Jak wygląda u nas ten proces? Przede wszystkim musisz nas powiadomić o chęci sprzedaży budynku, następnie przyjeżdża do Ciebie rzeczoznawca, który wykonuje szczegółową wycenę. W kolejnym kroku negocjujemy cenę budynku, a ostatecznie... przekazujemy Tobie pieniądze! Dzięki temu z transakcji zadowoleni jesteśmy my, jak i Ty!

Skorzystaj z naszego skupu domów i ciesz się szybkim dopływem gotówki na Twoje konto bankowe. Dzięki tej formie możesz cieszyć się albo szybkim zyskiem, albo posiadaniem środków na spłatę zadłużenia. Tak czy inaczej wygrywasz! Albo masz pieniądze na własne potrzeby, albo wzrasta Twoja zdolność kredytowa.

Wszystkie prawa zastrzeżone — Wykup Nieruchomości